Zadzwoń: 798 457 000 | 798 458 000

EKO Osiedle 3 Maja, Grodzisk Maz. – V etap W SPRZEDAŻY

EKO Osiedle 3 Maja, Grodzisk Maz. – V etap W SPRZEDAŻY

V etap inwestycji: planowane ukończenie - 2 kwartał 2025

Prezentujemy Państwu kolejny etap naszej inwestycji, EKO osiedle 3 MAJA w zabudowie szeregowej przy ul. 3 Maja 24 w Grodzisku Mazowieckim.

W V etapie do użytku zostanie oddanych 6 lokali.

Jest to nowoczesne osiedle domów niskoenergetycznych, z pasywnymi rozwiązaniami , w sąsiedztwie centrum miasta,  terenów zielonych i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Idealne połączenie atutów wynikających z doskonałej lokalizacji centrum oraz spokoju zapewnianych przez otoczenie  jednorodzinnej zabudowy okolicy.

EKO osiedle 3 Maja 24 to przede wszystkim:

  • Kameralne osiedle: nowoczesne budynki nisko energetyczne (niskie rachunki w codziennej eksploatacji)
  • Wysoki standard wykonania: rekuperacja, pompa ciepła z zasobnikiem ciepłej wody, ogrzewanie podłogowe w całym domu, wyprowadzenie pod instalację fotowoltaiczną, ciepły montaż okien i drzwi, płyta fundamentowa , gruba izolacja ścian, podłóg oraz dachu
  • Komfort życia – spokojna okolica blisko centrum, prywatna sypialnia z niezależną łazienką, dwa przestronne pokoje z niezależną łazienką, przestronny salon z jadalnią, widna kuchnia, duża przestrzeń pod zabudowę szaf.
  • Wyróżniająca się stylistyka – atrakcyjny projekt i rozwiązania, które docenisz

Opis inwestycji:

Nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej z działką o powierzchni ok. 150m2. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna i spokojna okolica oraz dużo zieleni. Inwestycje wyróżnia nowoczesna bryła budynku, kameralnym ogródkiem z dużą odległością od przeciwnych budynków z oddzieleniem granicy zimozielonymi drzewami iglastymi.

W ofercie I etapu znajduje się 6 lokali:

  • 4 lokale o powierzchni ok. 99 m2 plus przestrzeń skosów
  • 2 lokale o powierzchni ok. 90m2 plus przestrzeń skosów.

Atuty:

Wyprowadzenie pod instalację fotowoltaiczną, dach dwu-spadowy.

Duży ogródek oraz dwa miejsca parkingowe na podjeździe. Brama dwuskrzydłowa z wyprowadzeniem instalacji do automatycznej bramy

W cenie jedna z najlepszych na świecie pomp ciepła z zasobnikiem ciepłej wody oraz wydajna rekuperacja. Okna PCV 3 szybowe, Drzwi Premium, chodnik z kostki brukowej.

Ogrzewanie podłogowe wykonane w całym budynku.

Instalacja alarmowa, domofonowa, światłowód i RTV. Przyłącza pod kuchnie elektryczną/indukcyjną.